Vodafone Arama Bekletme

Vodafone Arama Bekletme

Teknoloji erkut 60 Okunma

Telefon ile konuştuğunuz anlarda sizleri başka biri daha arayarak iletişim kurduğu anlarda arama bekletme süreci devreye girmekle beraber; sizi arayan birinin olduğuna dair bir sinyal de ulaştırılmaktadır. Gerek telefon ayarlarından gerekse de kullandığınız operatörün hizmetlerinden yararlanarak; bu imkandan faydalanabilip; arama bekletme özelliğini gerek aktif gerekse de devre dışı konumda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone arama bekletme işlemi de telefon üzerinden yapılacak olan ayarlar kapsamında ortaya çıkacaktır. İlk olarak ayarlar seçeneğini tercih edecek olan telefon kullanıcıları; çağrı ayarlarına da basarak; GSM çağrı ayarları seçeneğine giriş yapın. Son olarak da ek ayarlar seçeneğini tercih ederek; arama bekletme ayarları hakkında değiştirmeler yapabilmeniz de mümkün olacaktır.

Geçerli ayarlar konusunda aktarılırken biraz beklemek zorunda kalacağınız bu değişiklik evresinde arama bekletmeyi devre dışı bırakmak ya da etkinleştirmek için çağrı bekletme seçeneğini kullanabileceksiniz. Böylelikle de istediğiniz amaç doğrultusunda da ilerleyebilecek olup; bu tür bir işlemi hayata geçirebileceksiniz.

Arama bekletme ayarları üzerinde değişiklik yaparak; aktif hale getiren kişiler; arayan kişinin konuşma boyunca beklemesini sağlayacak olan bir uygulama olarak kendini gösterecektir. Buna bağlı olarak da aranılan kişinin telefonuna tiz bir ses tonuyla ve belli zaman dilimi aralıklarında bir sinyal gönderilecek olup; gelen aramalar hakkında bilgi verilecektir. Arama bekletmenin devre dışında bırakılması halinde de bu tür bir uygulamadan yararlanılmayacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir