Vodafone Arama Engelleme

Vodafone Arama Engelleme

Genel Kültür erkut 81 Okunma

Herhangi bir operatöre bağlı olarak iletişim hizmetlerinden yararlanacak olan kişiler; herhangi bir numara ile iletişim kurmak istemeyebilirler. Buna bağlı olarak da arama ve kısa mesaj engelleme fırsatlarından yararlanarak; bir daha irtibat kurmamaya başlayacaklardır. Aynı zamanda da istemediğiniz reklam faaliyetlerinin mesajla bildirilmesi işlemini de bu tür bir faaliyetle engelleyebileceksiniz. Böylelikle de iletişim özgürlüğünüzü istenmeyen durumlarla karşı karşıya gelmeden gerçekleştirebilme imkanından yararlanabileceksiniz.

Vodafone operatörünü de tercih edecek olan kişiler; bu tür arama ya da kısa mesaj engelleme faaliyetlerinden etkin bir biçimde ve diledikleri zaman yararlanacaklardır. Cep telefonu üzerinden yapılamayacak olan bu tür engelleme işlemleri gerçekleştirmek adına da öncelikle Vodafone’un size sağlamış olduğu hizmetleri aktif bir hale getirmeniz gerekmektedir. Bundan sonraki evrede de gelen aramalar seçeneğine dokunarak menü seçeneği ile işe başlayabilirsiniz.

Menü içerisinde yer alan Arama ayarları > Arama engelleme > Gelen aramalar seçeneklerini takip ederek; engelleme ve sınırlamaya dair ortaya konan seçenekleri ile beraber de SMS ve telefon aramaları kapsamında ortaya çıkan özellikten de yararlanmak mümkün olacaktır.

Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren istediğiniz numaraların engellenmesi işlemi devreye girecektir. Engelleme işlemini gerçekleştirmiş ve bununla ilgili bilgi olmak isterseniz ya da engelleme şifreniz hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Vodafone müşteri hizmetleri olan 4440542 numarasından da gerekli bilgilere sahip olacaksınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

erkut {erkut}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir