Vodafone Arama Geçmişi Dökümüne Nasıl Bakılır ?(Videolu Anlatım)

Vodafone Arama Geçmişi Dökümüne Nasıl Bakılır ?(Videolu Anlatım)

Teknoloji Çağrı Sevgi 7.918 Okunma

Vodafone Arama Geçmişi Dökümü

Hattı Vodafone olanların zaman zaman ihtiyaç duydukları Vodafone arama geçmişi dökümü bazı işlemlerin uygulanması hale ulaşılabilir hale getirilmektedir. Dünya’da telekomünikasyon devi olarak çok sayıda müşterisine hizmet vermekte olan Vodafone bir İngiltere şirketi olarak gün yüzüne çıkıyor.
10 yıl önce Telsim adından Vodafone ismine geçen ve hizmet kalitesini yükselterek hem yurt dışında hem de yurt içinde sayısız müşterisi olan Vodafeno sunduğu avantajlı paketlerle en çok tercih edilen telekomünikasyon şirketi olmayı başarmıştır. Sunduğu avantajlardan biri de geçmişe dönük arama geçmişinin görüntülenebilmesi olmaktadır. Ancak 6 ay geriye dönük arama geçmişinin görüntülenmesi sağlanır.
Bu görüntülenme ise konuşma geçmişi olarak değil ilgili numaradan hangi numaraların arandığı, kaç dakika görüşme sağlandığı, hangi numaralardan ilgili numaranın arandığı, hangi numaraya SMS gönderildiği, hangi numaradan SMS alındığı gibi detaylar olmaktadır.

Vodafone Görüşme Detayı

Aşağıda yer alan işlemlerin sırası ile uygulanması neticesinde Vodafone görüşme detayı elde edilecektir. Fakat aşağıda yer verilen izlenimler son 6 aya yönelik görüşme dökümanının sağlanmasını konu alacaktır.
My Vodafone adresine girilerek ekrana gelecek olan sol menüden faturalı hat kullanılıyor ise faturalı hat işlemlerine girilmeli faturasız hat kullanılıyor ise faturasız hat işlemlerine girilmelidir. Ardından kullanım detayı görüntüleme sayfasına girilerek son 60 güne ait olan konuşma verilerine ulaşılabilir. Online şifresi olmayanlar S yazarak 7000’e gönderebilir ve gelen şifre ile sayfalara giriş yapabilirler.

Dilerseniz 2016 Yılındaki En İyi Akıllı Telefonlar – Top 10 yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

“Vodafone Arama Geçmişi Dökümüne Nasıl Bakılır ?(Videolu Anlatım)” üzerine 2 yorum

  1. Sayenizde vodafone arama geçmişi dökümüme nasıl bakabiliceğimi öğrendim. Sitenizde gerçekten çok kaliteli bilgiler var. Sık kullanılanlara ekledim sitenizi ve bundan sonra bir bilgiye ihtiyacım olduğunda sitenizi ziyaret edeceğim. Çok teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir