Webmaster Forum Sitelerinden En İyi 5 Hangileri?

Webmaster Forum Sitelerinden En İyi 5 Hangileri?

Teknoloji Çağrı Sevgi 73 Okunma

Webmaster Forum Sitelerinden En İyi 5 Hangileri?

Sizlere farklı konularda yazılar paylaşırken, bu yazımızda da webmaster forum siteleri arasında en güncel ve en gözde olan 5 siteyi anlatmayı ve bununla ilgili konuşmayı uygun bulduk. Bu sitelerde yapılan paylaşımlar günlük olarak çok iyi takip edilirken, ayrıca, web sektöründe de açık konuşmak gerekirse, rota belirliyor.Öncelikle ilk sıradan başlayalım; r10.net. Yıllardır Türkiye’nin en iyi webmaster sitesi olmayı başaran site, ancak, davetiye ile üye alıyor. Her üyenin de belirli bir zaman sonra davetiye hakkı oluyor. Açık konuşmak gerekirse, webmasterlar açısından ticaret anlamında lider destek yeridir. Davetiye olmadan da başvuru yapabiliyorsunuz ama kabul edilmeniz çok zor.

Webmaster Forumlarına Devam Ediyoruz

2. sırada wmaraci.com var. 2010 yılından beridir sürekli büyümeye devam ediyor. İlk 3’de olduğu kesin bir site. Davetiye gerekmeden sizler de siteye üye olabiliyorsunuz. Forum kurallarını okumanız lazım. Site içerisinde aradığınız her şeye ulaşabilirsiniz.Bu sıralamada 3. sırada webmastersitesi.com var. Adı üzerinde tam bir webmaster sitesi olarak öncü sitelerden biri. Üyelik için davetiye istenmiyor. Foruma üye olunca, mesaj atabilmeniz için ve özellikle de ticaret yapabilmeniz için cep telefonu numaranızın onaylı olması gerekiyor. Elbette TC Kimlik Numarası da istiyorlar.

Webmaster forum sitesi olarak 4. olarak ise, iyinet.com sitesini verebiliriz. Ticaret de var aynı zamanda bilgi paylaşımı da mevcut olan sitede davetiye istenmiyor. Bu sitenin haricinde, fuub.net sitesi de birbirinden faydalı bir çok bilgi ile dolu. Burası da üyelik istemiyor.Bu arada davetiye istenmemesinin haricinde, saydığımız siteler arasında herhalde en düşük üye oranına sahip olan siteler tahmin edeceğiniz gibi 4. ve 5. sıradaki siteler sonuç olarak bu konuda şöyle bir gerçek var, r10.net özellikle bir çok siteyi geçmiş ve ön plana çıkmış durumda.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

“Webmaster Forum Sitelerinden En İyi 5 Hangileri?” üzerine 1 yorum

  1. alışveriş hacmi olarak r10 genel konular ve yardımlaşma için wmaraci ama bu konuda emin adımlarla yürüyen turkmaxi.org webmaster forumunu da unutmamak lazım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir