WordPress Film Sitesi İçin En İyi Temalar

WordPress Film Sitesi İçin En İyi Temalar

Listeler Abdullah Ergün 1.354 Okunma

Film sitesi için en iyi temalar başlıklı yazımı okuyorsanız sizde film sitesi açmak istiyorsunuz demektir. Bu yazıda sizlere film sitelerinizde kullanabiliceğiniz SEO açısından kaliteli WordPress temalarını listeleyeceğim. Listeye başlamadan önce bilmenizi istiyorum ben film sektörünün içini dışını bilen biriyim bu listedeki temaları kullanırsanı kesinlikle sizin için +1 demektir. Ayrıca bu temalar için ufak ücretler ödemeniz gerekiyor sanık işin kurnazlığına kaçıp internetten indirmeye kalkmayın ilerde büyük sorunlar yaşarsınız. Fazla uzatmadan işte karşınızda şık görünümlü WordPress film sitesi temaları.

Film Sitesi Tema Önerileri

Keremiya

Bu temayı eminim hepiniz biliyorsunuz. Keremiya temasının en büyük artısı piyasaki SEO`su en iyi olan film sitesi temasıdır. Keremiya temasında v5 sürümüne kadar mobil sürüm yok temayı alırken bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Keremia v5 ise diğer versiyonlardan çok daha farklı bir görünüme sahip bana göre biraz dandik durduğunu söyleyebilirim fakat hiç kullanmadığım için SEO`su hakkında yorum yapmayacağım.

 

Listemizin 2. sırasında Tahamata teması geliyor. Türkiye`de en çok kullanılan 2. film sitesi teması Tahamata`dır arkadaşlar. Bu temada mobil veriyon bulunmakta ve SEO açısından hiçte fena bir tema dedildir. Benim daha önce bir kaç defa bu temayı kullanmışlığım vardır kullanıcı dostu bir temadır.

3. ve son temamız Oz Movie WordPress Film teması. Mobili olan bir temadır 10/7 puan verebilirim bu temaya baya eski olmak ile beraber artık pek kullanan kalmadı bu temayı. Keremia temasına benzerliği ile ön plana çıkıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdullah Ergün {Abdullah Ergün}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir