Yaşımdan Küçük Gösteriyorum Ne Yapmalıyım?

Yaşımdan Küçük Gösteriyorum Ne Yapmalıyım?

Genel Kültür Çağrı Sevgi 176 Okunma

Yaşımdan Küçük Gösteriyorum Ne Yapmalıyım?

Yaşımdan küçük gösteriyorum ne yapmalıyım sorusunun aslında tam ve net bir cevabı bulunmamaktadır. Bu konu tamamen fiziksel bir kalıtıma bağlı olabilir. Ayrıca, şunu da düşünmek gerekir ki, ileriki yaşlarda özellikle daha da insanların memnun olacağı durumlar ortaya çıkmaktadır. Çünkü, gerek bayanlar gerekse erkekler adına başta, özellikle genç yaşlarda küçük göstermek sıkıntılı bir durum oluşturmasına ve özellikle de küçük göstermek psikoloji bozucu bir durum olmasına rağmen, aslında bu konuda ileriki yaşlarda çok büyük avantajlar sağlanabilmektedir.

Yaşı Küçük Göstermek İleriki Yaşlarda Avantajdır

İnsanlarda kadın olsun, erkek olsun farketmeyen şekilde, herkes yaşının daha küçük görünmesini ister aslında ancak, bu daha ilerleyen yaşlarda karşımıza çıkan bir durum olmaktadır. Yani, genç yaşta neden arkadaşlarım gibi görünmüyorum soruları olabilecekken, ileriki yaşlarda daha genç göstermek çok daha büyük avantaj oluşturmaktadır. Bu yüzden de avantaja geçebilmektedir. Ayrıca, şunu da özellikle belirtmek gerekir ki, yaşı küçük göstermek ile ilgili olarak aslında yapılabilecek çok fazla bir şey yoktur. Fiziksel olarak ancak, bazı eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Fiziksel Olarak Eksikleri Tamamlamak

Yaşınızı küçük göstermenizin sebebi, eğer yüzünüzün durumu ise, bu sizi mutlu etmeli, bu demektir ki, yaşınızı aldıkça da genç göstermeye devam edeceksiniz. Bu da aynı şekilde çok daha avantajlı şekilde bri kullanım fırsatı sunulmasına sebep olacaktır.

Ancak, fiziksel olarak bazı eksiklikleriniz olduğunu düşünüyorsanız bu durumda korkmanıza gerek yok, gerekli spor etkinlikleri ile sizler de fiziksel olarak çok iyi şekle gelebilirsiniz. Öncelikle şunu söylemek gerekir ki, Michael Jordan annesi ve babası 1.70’i bulmamaktadır. Ancak, kendisi dünyanın en uzun basketbolcularından bir tanesidir. Bu yüzden dolayı da, spor ile bu aradaki sıkıntılar giderilebilir.

Dilerseniz Kan Grubuna Göre Karakter Özellikleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir