Youtube Kanallarından En Çok Kazanan 3 Kanal Hangileridir?

Youtube Kanallarından En Çok Kazanan 3 Kanal Hangileridir?

Teknoloji Çağrı Sevgi 113 Okunma

Youtube Kanallarından En Çok Kazanan 3 Kanal Hangileri

Youtube biliyorsunuz ki, youtube kanalları konusunda çok istekli ve güzel bir davranış içerisinde. Sürekli olarak bu kanallara para kazandırıyor ve bu konuda maddi kazanç fırsatları ile güzel geri dönüşler sağlatıyor.

Konu ile ilgili olarak son dönemde, artan kanal açma sebepleri de bunlar olarak göze çarpıyor. Şimdi sizlere bu konu hakkında kısaca bilgiler aktaralım. Sizler de youtube kanalı ile ilgili bir çok istatistiği görmüş olacaksınız.

3. sıradan başlayalım, HolaSoyGerman, bu konuda en iyiler arasında 3. sırada. İstatistikleriyle de çok ilginç bir kanal olduğunu bilmenizi isteriz. Kanalın video sayısı çok az olmasına rağmen, çok iyi paralar kazanıyor. 2.5 milyar izlenme sayılarına ulaşırken, 26 milyon abone sayısı var ve 134 videoda bunları başarmış.

Youtube Sıralamasına Dikkat

Sıralamaya devam edelim. Şimdi 2. sıradaki youtubera geldi sıra. Smosh kanalı 2005 yılında kuruldu. Şu anda 21 milyon küsur civarında abone sayısı var. İzlenme sayısı 5 milyarı bulmuş. Kanal tamamen eğlence kanalı olarak dikkat çekiyor. Kanal eğlence kanalı ve birbirinden komik videolar paylaşıyor. Kanal bu şekilde büyümüş durumda. Kanalın sahipleri film çekmek istiyor.

En çok kazanan Youtube kanalları arasında görünen ve liderlik koltuğunda oturan ise, PewDiePie olarak dikkat çekiyor. Bu adam dünyanın en çok kazanan youtuberı desek yalan olmaz. Toplam abone sayısı tam 42 milyonu geçmiş. İzlenme sayısı ise, 11 milyarı geçmiş durumda. 2010 yılında açılmış bir kanal ancak azmi çok yüksek ve başarılı oluyor. Tahmini olarak 10 milyon dolar civarında para kazandığı söyleniyor. Bu kanalın sahibi çok özenle ve çok fazla videolar paylaşıyor. Bu konuda da insanların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu konuda da başarılı şekilde yoluna devam ediyor. Sizler de bu şekilde rahatlıkla hareket edebilir ve sonuç alabilirsiniz.

Dilerseniz Youtube Videoların Altındaki Kırmızı Çizgi Ne Anlama Gelir? yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir