Youtube Videolarının Yerleştirme Kodlarını Almak

Youtube Videolarının Yerleştirme Kodlarını Almak

Teknoloji Çağrı Sevgi 80 Okunma

Youtube Videolarının Yerleştirme Kodlarını Almak

Sahibi olduğunuz web sitesinde yaptığınız paylaşımlara video eklemek isteyebilirsiniz. Anlattığınız şeylerin videoyla daha iyi anlaşılmasını sağlamak veya videolarla örnek vermek için etkili bir yoldur. Ya da film veya şarkı siteniz varsa, görsellere dayanan bir sitenin yöneticisi iseniz bu bilgiye mutlaka ki ihtiyacınız olacaktır. Peki bu videoyu Youtube’dan seçip nasıl ekleyebilirsiniz?

Yerleştirme Kodu Kopyalamak

Öncelikle bilmeniz gereken şey bu işlemi yapmanız için Youtube üzerinden seçtiğiniz videonun yerleştirme kodunu almak gerektiği. Aldığını bu kodu sitenize ekleyerek videoyu sitenize ekleyebilirsiniz. Bunun içinse Youtube’dan eklemek istediğiniz videonun üzerine gelerek sağ tıklayın ve çıkan seçenekler arasından yerleştirme kodunu kopyala seçeneğine tıklayın. Bu şekilde videonun linkini kopyalamış olursunuz.

Yerleştirme Kodunu Sitemize Eklemek

Bu linki kendi sitenizde videoyu eklemek istediğiniz yere kopyalayın. WordPress kullanıcısı iseniz bu linki metin kısmına eklemeniz gerek. Çünkü görsele eklerseniz link metin olarak çıkacaktır. İhtiyacınız olan video görünmeyecektir. Bu anlatılanlar sayesinde siteye video eklemek sizin için çok kolay olacaktır.

Dilerseniz Bebek Odası İçin Dekorasyon Fikirleri yazımızada göz atabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Çağrı Sevgi {Çağrı Sevgi}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir